Kontakta oss

Våra öppettider är vardagar kl 07-16. Övrig tid har vi jourtjänst för elfel inom Hjo kommun.

Begränsad bemanning kan förekomma på klämdagar och dag före röd dag.

Postadress: Hjo Energi AB, Box 66, 544 21 HJO
Besöksadress: Kvarngatan 11

Telefon: 0503-351 00 (Öppettider 07:30 – 16:00)
Telefax: 0503-105 63
E-post: energi@hjoenergi.se
E-post kundtjänst: kundtjanst@hjoenergi.se

Håkan Karlsson – VD
0503-351 14, hakan@hjoenergi.se

Sophie Rylander – Ekonomichef
0503-351 05, sophie@hjoenergi.se

Kenneth Eriksson – Elnät- och fjärrvärmechef
0503-351 11, kenneth@hjoenergi.se

Tony Karlsson – Elinstallationschef
0503-351 04, tony@hjoenergi.se

Andreas Sörman – Stadsnätschef
0503-351 02, andreas@hjoenergi.se

Fredrik Hermansson – Stadsnät
0503-351 03, fredrik@hjoenergi.se

Tomas Johansson – Projekt och ritning
0503-351 32, tomas@hjoenergi.se

Angeliqa Söder – Kundservice bredband
0503-351 01, angeliqa@hjoenergi.se

My Andersson – Kundservice elhandel
0503-351 09, my@hjoenergi.se