Tillbaka till förstasidan  
  Tillbaka till förstasidan Elhandel Elnät Fjärrvärme Bredband/TV Installation
 
Om oss  Kontakt
     
     
Kontakt
 

Våra öppettider är vardagar kl 07-16. Övrig tid har vi jourtjänst för elfel inom Hjo kommun.

Postadress: Hjo Energi AB, Box 66, 544 21 HJO
Besöksadress: Kvarngatan 11

Telefon: 0503-351 00
Telefax: 0503-105 63
E-post: energi@hjoenergi.se


Håkan Karlsson - VD

0503-351 14, hakan@hjoenergi.se

Monika Lindén - Ekonomi

0503-351 05, monika@hjoenergi.se


Per-Olof Westlin
0503-351 06, westlin@hjoenergi.se

Kenneth Eriksson - Elnät, fjärrvärme
0503-351 11, kenneth@hjoenergi.se

Tony Karlsson - Elinstallation

0503-351 04, tony@hjoenergi.se

Anders Lagerroth -Panncentral

anders@hjoenergi.se

Tomas Johansson - Ritning, dokumentation, försäljning
0503-351 32, tomas@hjoenergi.se

Birgitta Lagerroth Holmgren - Kundtjänst, bredband
0503-351 01, birgitta@hjoenergi.se

Monika Kronqvist - Kundtjänst, elförsäljning
0503-351 09, monika.k@hjoenergi.se

Sophia Lövgren - Administration
0503-351 10, sophia@hjoenergi.se

Fredrik Hermansson - Bredband, KabelTV

0503-351 03, fredrik@hjoenergi.se

 

Telefon
0503-351 00 må-fr 730-1600
0705-612 005  jourtjänst

Bredbandssupport
0503-354 33

Kundinformation
» Din energiförbrukning
» Elsäkerhet
» Energirådgivning
» Konsumentens rättigheter
» Allmänna avtalsvillkor
» Övervakningsplan
» Leveranssäkerhet
» Avbrottsersättning
» Info från Svensk Energi
» Så läser du din faktura
» Flyttanmälan
» Ordlista
» Länkar

     
     
Hjo Energi AB, Box 66, 544 21 Hjo  |  Telefon: 0503-351 00  |  E-post: energi@hjoenergi.se
 
En hemsida från Anhede media & reklam